Kalendář akcí

<prosinec 2018>
poútstčtsone
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Muži A - Zápasy

1. kolo
4.8.2018 17:00 Loučná nad Desnou Sokol Brníčko 6:1 (3:0)
4.8.2018 17:00 Oskava Jestřebí 3:2 (2:2)
4.8.2018 17:00 Hrabišín Moravičany 2:1 (0:0)
4.8.2018 17:00 Úsov Rapotín"B" 5:1 (1:0)
4.8.2018 17:00 Vikýřovice Hanušovice 3:1 (2:1)
4.8.2018 17:00 Lesnice"B" Sobotín 0:4 (0:2)
4.8.2018 17:00 Juventus Mohelnice Rovensko : (:)
2. kolo
11.8.2018 17:00 Sokol Brníčko Sobotín 1:4 (0:2)
11.8.2018 17:00 Hanušovice Lesnice"B" 5:0 (1:0)
11.8.2018 17:00 Rapotín"B" Vikýřovice 7:4 (4:1)
11.8.2018 17:00 Loučná nad Desnou Oskava 4:1 (1:0)
11.8.2018 17:00 Jestřebí Bratrušov 2:0 (1:0)
11.8.2018 17:00 Moravičany Juventus Mohelnice 0:6 (0:2)
11.8.2018 17:00 Rovensko Úsov 2:0 (1:0)
3. kolo
18.8.2018 16:30 Úsov Moravičany 2:0 (1:0)
18.8.2018 16:30 Vikýřovice Rovensko 9:1 (4:1)
18.8.2018 16:30 Lesnice"B" Rapotín"B" 0:5 (0:2)
18.8.2018 16:30 Sobotín Hanušovice 0:1 p (0:0)
18.8.2018 16:30 Oskava Sokol Brníčko 5:3 (2:1)
18.8.2018 16:30 Bratrušov Loučná nad Desnou 2:5 (1:2)
18.8.2018 16:30 Hrabišín Jestřebí 2:1 p (1:0)
4. kolo
25.8.2018 16:30 Loučná nad Desnou Hrabišín 2:1 (1:1)
25.8.2018 16:30 Oskava Bratrušov 2:3 (2:0)
25.8.2018 16:30 Sokol Brníčko Hanušovice 2:1 (0:0)
25.8.2018 16:30 Rapotín"B" Sobotín 3:1 (0:1)
25.8.2018 16:30 Rovensko Lesnice"B" 3:0 (1:0)
25.8.2018 16:30 Jestřebí Juventus Mohelnice 3:0 (1:0)
25.8.2018 16:30 Moravičany Vikýřovice 6:5 p (1:4)
5. kolo
1.9.2018 16:00 Lesnice"B" Moravičany 2:3 (2:2)
1.9.2018 16:00 Sobotín Rovensko 3:1 (3:0)
1.9.2018 16:00 Hanušovice Rapotín"B" 3:0 (1:0)
1.9.2018 16:00 Bratrušov Sokol Brníčko 5:1 (3:0)
1.9.2018 16:00 Hrabišín Oskava 6:2 (3:0)
1.9.2018 16:00 Úsov Jestřebí 0:3 (0:1)
1.9.2018 16:00 Juventus Mohelnice Loučná nad Desnou 0:3 (0:1)
6. kolo
8.9.2018 16:00 Sokol Brníčko Rapotín"B" 2:6 (1:1)
8.9.2018 16:00 Rovensko Hanušovice 3:5 (2:1)
8.9.2018 16:00 Loučná nad Desnou Úsov 11:0 (7:0)
8.9.2018 16:00 Oskava Juventus Mohelnice 1:2 (1:1)
8.9.2018 16:00 Bratrušov Hrabišín 4:2 (3:1)
8.9.2018 16:00 Jestřebí Vikýřovice 2:4 (1:2)
8.9.2018 16:00 Moravičany Sobotín 1:3 (1:2)
7. kolo
15.9.2018 15:30 Hrabišín Sokol Brníčko 4:2 (3:0)
15.9.2018 15:30 Úsov Oskava 1:2 p (0:0)
15.9.2018 15:30 Vikýřovice Loučná nad Desnou 2:3 (2:2)
15.9.2018 15:30 Lesnice"B" Jestřebí 0:3 (0:2)
15.9.2018 15:30 Hanušovice Moravičany 0:1 (0:0)
15.9.2018 15:30 Rapotín"B" Rovensko 8:2 (4:1)
15.9.2018 15:30 Juventus Mohelnice Bratrušov 2:1 (0:1)
8. kolo
22.9.2018 15:30 Loučná nad Desnou Lesnice"B" 4:2 (3:1)
22.9.2018 15:30 Oskava Vikýřovice 1:4 (0:2)
22.9.2018 15:30 Bratrušov Úsov 7:4 (3:1)
22.9.2018 15:30 Hrabišín Juventus Mohelnice 2:3 (1:1)
22.9.2018 15:30 Jestřebí Sobotín 4:2 (3:1)
22.9.2018 15:30 Moravičany Rapotín"B" 0:1 (0:0)
22.9.2018 15:30 Sokol Brníčko Rovensko 1:0 (1:0)
9. kolo
29.9.2018 15:00 Úsov Hrabišín 6:0 (1:0)
29.9.2018 15:00 Vikýřovice Bratrušov 2:1 (2:1)
29.9.2018 15:00 Lesnice"B" Oskava 4:0 (2:0)
29.9.2018 15:00 Sobotín Loučná nad Desnou 1:2 p (1:0)
29.9.2018 15:00 Hanušovice Jestřebí 1:3 (1:0)
29.9.2018 15:00 Rovensko Moravičany 4:2 (1:1)
29.9.2018 15:00 Juventus Mohelnice Sokol Brníčko 3:2 (3:1)
10. kolo
6.10.2018 15:00 Loučná nad Desnou Hanušovice 7:1 (3:1)
6.10.2018 15:00 Oskava Sobotín 1:2 (1:1)
6.10.2018 15:00 Bratrušov Lesnice"B" 4:1 (1:0)
6.10.2018 15:00 Hrabišín Vikýřovice 2:7 (1:3)
6.10.2018 15:00 Sokol Brníčko Moravičany 1:5 (0:3)
6.10.2018 15:00 Jestřebí Rapotín"B" 2:1 p (0:0)
6.10.2018 15:00 Juventus Mohelnice Úsov 3:0 (1:0)
11. kolo
13.10.2018 14:30 Úsov Sokol Brníčko 7:1 (2:1)
13.10.2018 14:30 Vikýřovice Juventus Mohelnice 5:2 (2:2)
13.10.2018 14:30 Lesnice"B" Hrabišín 7:0 (2:0)
13.10.2018 14:30 Sobotín Bratrušov 6:0 (0:0)
13.10.2018 14:30 Hanušovice Oskava 6:2 (4:1)
13.10.2018 14:30 Rapotín"B" Loučná nad Desnou 2:7 (0:2)
13.10.2018 14:30 Rovensko Jestřebí 1:0 (1:0)
12. kolo
20.10.2018 14:00 Loučná nad Desnou Rovensko 8:0 (5:0)
20.10.2018 14:00 Oskava Rapotín"B" 1:2 p (1:1)
20.10.2018 14:00 Bratrušov Hanušovice 3:1 (2:0)
20.10.2018 14:00 Hrabišín Sobotín 0:4 (0:2)
20.10.2018 14:00 Úsov Vikýřovice 3:2 (1:0)
20.10.2018 14:00 Juventus Mohelnice Lesnice"B" 0:1 (0:1)
20.10.2018 14:00 Jestřebí Moravičany 2:3 p (2:2)
13. kolo
27.10.2018 14:00 Vikýřovice Sokol Brníčko 5:0 (1:0)
27.10.2018 14:00 Lesnice"B" Úsov 6:3 (4:2)
27.10.2018 14:00 Sobotín Juventus Mohelnice 1:4 (1:2)
27.10.2018 14:00 Hanušovice Hrabišín 1:4 (0:2)
27.10.2018 14:00 Rapotín"B" Bratrušov 2:1 (0:1)
27.10.2018 14:00 Rovensko Oskava 5:2 (2:2)
27.10.2018 14:00 Moravičany Loučná nad Desnou 1:9 (1:5)
14. kolo
3.11.2018 14:00 Sokol Brníčko Jestřebí 2:7 (0:3)
3.11.2018 14:00 Oskava Moravičany 3:1 (1:0)
3.11.2018 14:00 Bratrušov Rovensko 2:1 p (1:1)
3.11.2018 14:00 Hrabišín Rapotín"B" 1:3 (1:0)
3.11.2018 14:00 Úsov Sobotín 0:2 (0:1)
3.11.2018 14:00 Vikýřovice Lesnice"B" 6:1 (5:0)
3.11.2018 14:00 Juventus Mohelnice Hanušovice 3:4 (1:3)
15. kolo
27.10.2018 15:00 Lesnice"B" Sokol Brníčko 2:0 (0:0)
27.10.2018 15:00 Sobotín Vikýřovice 1:3 (0:1)
27.10.2018 15:00 Hanušovice Úsov 5:2 (0:2)
27.10.2018 15:00 Rapotín"B" Juventus Mohelnice 1:2 (0:0)
27.10.2018 15:00 Rovensko Hrabišín 4:2 (0:1)
27.10.2018 15:00 Moravičany Bratrušov 1:5 (0:1)
27.10.2018 15:00 Jestřebí Loučná nad Desnou 8:2 (5:2)
16. kolo
10.11.2018 14:00 Sokol Brníčko Loučná nad Desnou 2:4 (2:0)
10.11.2018 14:00 Rovensko Juventus Mohelnice 2:5 (1:3)
10.11.2018 14:00 Rapotín"B" Úsov 1:3 (0:1)
10.11.2018 14:00 Hanušovice Vikýřovice 1:7 (0:1)
10.11.2018 14:00 Sobotín Lesnice"B" 2:0 (1:0)
10.11.2018 14:00 Jestřebí Oskava 6:4 (4:3)
10.11.2018 14:00 Moravičany Hrabišín 1:3 (1:2)
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo